PKN
Protestantse Gemeente te Rijssen "Open Hof"
 
Wijkindeling Wijkindeling
De wijkindeling ziet er als volgt uit:

Wijk Centrum en Zuna 
Sectie C01
Wierdensestraat-Parkstraat-Bloemstraat-Spuitstraat-Hangerad 
Sectie C02 
Stokmansveldweg-het Nieuwe Veer-Weth.H.H.Korteboslaan-Pelmolenweg-Pelmolenpad  
Sectie C03 
Wattstraat-Nijverheidsstraat-Dannenberg-Industrieweg 
Sectie C04 
Blokkendijk-Smeijersdijk-Zunaweg-Klokkendijk-Nieuwe Hoeksweg-Grimbergerzijweg  
Sectie C05 
Parkstraat-Oosterhofweg 
Haaksbergen/Wierden/Tubbergen/Groningen (per post): Mozartstraat-Korianderhof- 
Bosweg-Eeshoflaan-Aquamarijnstraat 
Sectie C06 
Wierdensestraat-Grebbebergstraat-Plein 1940-1945-Izaak Heijmanstraat  
Sectie C07 
Boomkamp-Grotestraat-Watermolen-Wierdensestraat 
Sectie C08 
Huttenwal-Haarstraat-Dr. Stokkersstraat-Rozengaarde-Emmastraat-de Hagen- 
Julianastraat 
Sectie C09 
Pottebakkerserf-Oosterhofweg-Kasteellaan-Oranjestraat 
Sectie C10 
Molendijk Zuid-Weverstraat-Smittenbelt-Stationsdwarsweg-Verenlandweg-Wierdensestraat  
Sectie C11 


Wijk West 
Sectie W01 
Marijkestraat-Beatrixstraat-Prins Mauritsstraat-Prins Bernhardstraat 
Sectie W02 
Holterstraatweg-de Bleijdestraat-Vennekesgaarden-van Wijngaardenstraat- 
Baankamp-Irenelaan-Weyerdstraat-Blinde Banisweg  
Sectie W03
Esstraat-Hogepad-Entoshof-Blinde Banisweg 
Sectie W04 
Johan Willem Frisostraat-Nassaustraat-Willem de Zwijgerstraat-Middeldijk-Koninginneweg-Prinsenstraat-Banisweg-Brekeldlaan-Zwilweg 
Sectie W05 
Hagslagen-Munsterhof-Pannenwerk-de Steege-Hagweg 
Sectie W06 
Broedersdijk-de Ronde Maat-Nieuwenhuisstraat-Smitjesdijk 
Sectie W07 
Keizersdijk-Diekjansweg-Dokter P.Oosthoekstraat 
Sectie W08 
Nijlandstraat 
Sectie W09 
Pastoor Petersstraat
Sectie W10 
Diekjansweg-de Höfte-de Doppesmaat-de Hillebrandink-Roelf Bosmastraat-de Overtoom 
Sectie W11 
Braakmansdijk 
Rijssen (per post): Drostendijk 

Wijk Zuid 
Sectie Z01
Welleweg-Wijnand Zeeuwstraat-Hendrik Jan van Opstallstraat 
Sectie Z02 
Walstraat-Hogepad-Bouwstraat
Sectie Z03 
Elsenerstraat-Wilhelminastraat-Zuiderstraat-Tabaksgaarden- 
de Hofstee  
Sectie Z04 
Henri Dunantstraat-ter Maatstraat-ter Weelstraat-Roelf Bosmastraat-Lugtigheidstraat 
Sectie Z05 
Frans Halsstraat-Vincent van Goghstraat-Jan Steenstraat-Johannes Vermeerstraat- 
Rembrandt van Rijnstraaat  
Sectie Z06 
Nico Veldhuis: 
Boekweitstraat-Wilhelminastraat-Zuiderstraat-Roggestraat 
Sectie Z07 
Esstraat-Kattenhaarsweg-Korenstraat-Zuiderstraat 
Sectie Z08 
Kattenhaarsweg-Tasveldweg-Teunis Lodderstraat-Steenakkersweg 
Sectie Z09 
Verlengde Oranjestraat-Markeloseweg-Schoolstraat  
Sectie Z10 
Constantijn Huygensstraat-Jacob Reviusstraat-Kruisweg-G.Azn.Brederodestraat- 
Adriaan van Ostadestraat 
Sectie Z11 
Arend Baanstraat-Dellestraat-P.C. Hooftstraat-Jan Luikenstraat-Nicolaas Maesstraat- 
Joost van den Vondelstraat-Paulus Potterstraat-Gerststraat-Tarwestraat 
Markelo (per post): Plasdijk-Rijssenseweg 

Wijk Oost en Enter 
Sectie O01 
Weth.H.H.Korteboslaan-Witmoesdijk  
Sectie O02 
Schietbaanweg-Enterstraat, Karel Doormanstraat
Sectie O03 
Schoolstraat-Karel Doormanstraat-Enterstraat-Verlengde Oranjestraat 
Sectie O04 
erve de Plecht-erve Smedinck-Voormors-Reggestraat-erve Effinck-Antoniushof- 
Zwiksweg-erve Roerinck- erve Oldenhof-erve Weterinck- de Akkers 
Sectie O05
Werfstraat-Rijssenseweg-Reggestraat-Lagedijk-Marc.Samuëlstraat 
Sectie O06 
Graaf Ottostraat-Schoolstraat-de Ymhof 
Wierden/Enter (per post): Ypeloschoolweg-Witmoesdijk-Schapendijk-Langevoortsweg-Wierdenseweg 
Sectie O07 
Zeven Peggenweg-Veldovenstraat-Holtentorensweg 
Sectie O08 
Lentfersweg-Lijsterbeslaan-Berkenlaan-A.H. ter Horstlaan 
Sectie O09 
Sparrenlaan-Dennenlaan-Eikenlaan 
Sectie O10 
Nieuwlandsweg-van Broekhuizenstraat-Lindenlaan
Sectie O11 
Trompstraat-de Kaempe-de Ruyterstraat-Piet Heinstraat 
Sectie O12 
Eerdmanserve 

Wijk Noord 
Sectie N01 
Reigerstraat-Ligtenbergerdijk-Ooievaarstraat-Lepelaar
Sectie N02
Olieslager-Mulder 
Sectie N03
Tureluur-Roerdomp-Zilvermeeuw-Aalscholver-Brandlicht-Pastinaak  
Sectie N04
Laan Oud-Indiëgangers-erve Harbers-Kolenbrander-Wagenmaker-Hoefsmid-Mandenmaker 
Sectie N05
Veeneslagen-erve Wolters-Arkeheem-erve Geusendam-Pastinaak 
Sectie N06
Laan Oud-Indiëgangers-Herderstasje-Koekoeksbloem-Fluitekruid-Boterbloem- 
Pinksterbloem-Paardebloem 
Rijssen (per post): Ligtenbergerdijk
Sectie N07
Wulp-Watersnip-Scholekster
Sectie N08 
Moddeweg-Barmsijs-Goudvink-Groenling-Putter 
Sectie N09 
De Stroekeld-Vink-Schoenmakersdijk 
Sectie N10 
Ligtenbergerweg-Akkerdijk-Schoneveldsdijk-Kryptonstraat-de Scheper-Schoneveldsweg-Nijverdalseweg 
Sectie N11 
Waterhoen-Grutto-Kievit-Veeneslagen-Fuut 
Nijverdal (per post): Lage Esweg-Nicolaas Beetsstraat-Dille 





 
terug
 
 
*
KOMENDE KERKDIENSTEN
Zondag 24 november 2019, Laatste Zondag Kerkelijk Jaar
10.00 uur
Voorgangers: Ds. A. Gouma en Pastor D. Beuving
M.m.v. Cantorij

Zondag 1 dec 2019, 1e Advent, Doopdienst
10.00 uur
Voorganger:  Ds. A. Gouma
M.m.v. Cantorij
 
 
*
KERKBLAD
Het nieuwste kerkblad niet ontvangen? klik op de link: 
    e-mail:


 
 
*
ACTIVITEITEN
Open Hof Café

Elke vrijdagochtend tussen 10 uur en half 12 





 
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.